Omlazovací techniky hormonální a obličejové jógy pro ženy

V semináři  OMLAZOVACÍ TECHNIKY HORMONÁLNÍ A OBLIČEJOVÉ JÓGY  se zaměříme na přírodní řešení problému hormonální nerovnováhy u žen a jeho vlivu na zdraví ženy, na to jak pravidelným cvičením můžeme zpomalit a předcházet projevům stárnutí a cítit se skvěle fyzicky i psychicky. Hormonální jóga je poměrně dynamické cvičení a kombinuje techniky jógových ásán s posilováním celého těla. Při cvičení obličejové jógy a masáži akupresurních bodů dochází k prokrvení, projasnění pleti a působení na lymfatický a krevní systém.
Náplní semináře budou :
  • Cviky zahřívací části sestavy hormonální jógy. Naučíte se všechny a budete schopné cvičit si je samy doma, ideálně každý den, zaberou zhruba 10 minut vašeho času.
  • Skupina cviků ” 5 vln pro krásu ” a ” cviky ke zeštíhlení ” , opět ze sestavy hormonální jógové terapie. Zaměřené na aktivaci štítné žlázy, stimulaci a prokrvení pokožky obličeje, hlavy a kořínků vlasů.
  • Nácvik správného dechového vzorce, dechové vlny, dynamický dech bhastrika, nejen pro masáž vnitřních orgánů, a dech ujayí, který opět stimuluje štítnou žlázu. Použít lze v praxi kdykoliv v průběhu dne.
  • Cviky z orgánové sestavy na harmonizaci a průchodnost akupunkturních drah. Zaměření na tři jinové dráhy sleziny, jater a ledvin, které mají vliv na zadržování vody v organismu, metabolismus, kvalitu pleti.
  • Obrácená poloha ” svíčka “, pro zájemce nácvik ” stoje na hlavě ” . Skvělé polohy pro regeneraci celého těla s okamžitým účinkem.
  • Cviky obličejové jógy s masáží obličeje, hlavy a krku. Jsou nenahraditelným prostředkem k omlazení obličeje a stimulací akupresurních bodů lze navíc léčit celé tělo.
Jako bonus si domů odnesete nalepená vakariová semínka na vašem ušním lalůčku k projasnění pleti. Vybereme klíčové kosmetické body a už vždycky je budete umět stimulovat.
Organizace lekce :
Kdy :   19. 4. 2020 , 9 – 11.30 hodin
Kde :   jógové studio SAT NAM, budova Česko-německé školky Junikorn, B. Němcové 3, Plzeň / 1. patro
Přihlašování :   telefonicky na čísle 606 756 000 lektorce kurzu
Cena :   400 Kč
S sebou :   pohodlné oblečení, větší ručník nebo deku
Lektorka :   Marta Pilná, fyzioterapeut, www.marta.cz