Akupunktura obličeje je známá jako akupunktura k omlazení obličeje. Je efektivní alternativou západních zákroků jako je botox, kolagenové injekce atd. Zaměřuje se na zlepšení přirozeného vzhledu kůže. Součástí ošetření je kosmetická GUASHA – masáž pomocí nefritových destiček, TUINA masáž obličeje s využitím akupresurních bodů a uvolnění krční páteře, po kterém následuje aplikace velmi tenkých jehliček na cca 25 minut. Ošetření stimuluje produkci kolagenu a elastinu a zvyšuje proudění čchi a krve do tváře, dochází ke zlepšení lymfatické a krevní cirkulace. Zároveň se harmonizují vnitřní orgány.

Mohlo by vás zajímat

Základní cena všech terapeutických služeb je 1 000,- Kč/hod. S ohledem na dlouhodobou praxi je minimální rozsah služeb 75 minut. Kratší rozsah služeb je možné stanovit pouze po předcházející dohodě.

Každá terapie je zcela individuální a je vždy tvořena podle potřeb každého klienta. Výsledná cena je stanovena s ohledem na celkový čas terapie, skutečnou náročnost prováděné terapie a veškerý pro terapii použitý materiál (např. kineziotejp, moxovací doutník, akupunkturní materiál atd.).

Jsem připravena Vám individuálně vyhovět a řešit Vaše aktuální požadavky.

Veškeré moje služby si můžete objednat pouze telefonicky na čísle +420 606 756 000.

Nemůžete-li se v dohodnutý čas dostavit, je slušné dát včas vědět prostřednictvím SMS nebo telefonicky a to nejpozději do 18. hodiny předchozího dne. Umožníte tak jiným klientům využít Vaše místo. Je možné, že se to někdy bude hodit právě Vám.