Terapie TDP lampou je mimořádně účinná terapie u bolesti svalů, kloubů a páteře a veškerých bolestivých stavů. Povzbuzuje látkovou výměnu, silně prohřívá a dodává do těla množství minerálů ve snadno vstřebatelné podobě. Zmírňuje jakékoliv záněty. Lampa produkuje teplo a zásobuje organismus 33 minerály ve 43 chemických sloučeninách tak, jak se vyskytují ve zdravém lidském těle. Minerály sálají ze speciální hliněné destičky, která je čistě přírodního původu (samozřejmě i minerály v ní obsažené) a je v TDP lampě zabudovaná.

Mohlo by vás zajímat

Základní cena všech terapeutických služeb je 1 000,- Kč/hod. S ohledem na dlouhodobou praxi je minimální rozsah služeb 75 minut. Kratší rozsah služeb je možné stanovit pouze po předcházející dohodě.

Každá terapie je zcela individuální a je vždy tvořena podle potřeb každého klienta. Výsledná cena je stanovena s ohledem na celkový čas terapie, skutečnou náročnost prováděné terapie a veškerý pro terapii použitý materiál (např. kineziotejp, moxovací doutník, akupunkturní materiál atd.).

Jsem připravena Vám individuálně vyhovět a řešit Vaše aktuální požadavky.

Veškeré moje služby si můžete objednat pouze telefonicky na čísle +420 606 756 000.
Nemůžete-li se v dohodnutý čas dostavit, je slušné dát včas vědět prostřednictvím SMS nebo telefonicky a to nejpozději do 18. hodiny předchozího dne. Umožníte tak jiným klientům využít Vaše místo. Je možné, že se to někdy bude hodit právě Vám.