Kineziotejp je podélně pružná lepící páska, která se používá při prevenci nebo léčbě různých svalových problémů. Funkčnost tejpů spočívá především ve zvýšené cirkulaci přímo pod tejpem a následné zvýšení látkové výměny. Výsledkem potom může být výrazné zlepšení rozsahu pohybu těla, omezení bolesti a zmenšení otoku. Technika slouží také jako doplňující terapie ke všem rehabilitačním procedurám jako jsou masáže, manuální terapie, léčebný tělocvik, teploléčba atd. Využít lze také korekční schopnosti tejpu např. u léčby plochonoží, vybočeného palce, vadného držení těla. Tejp propouští vzduch, vlhkost a je na něm speciálně naneseno hypoalergenní lepidlo. Tyto vlastnosti umožňují několikadenní nošení.

Mohlo by vás zajímat

Základní cena všech terapeutických služeb je 1 000,- Kč/hod. S ohledem na dlouhodobou praxi je minimální rozsah služeb 75 minut. Kratší rozsah služeb je možné stanovit pouze po předcházející dohodě.

Každá terapie je zcela individuální a je vždy tvořena podle potřeb každého klienta. Výsledná cena je stanovena s ohledem na celkový čas terapie, skutečnou náročnost prováděné terapie a veškerý pro terapii použitý materiál (např. kineziotejp, moxovací doutník, akupunkturní materiál atd.).

Jsem připravena Vám individuálně vyhovět a řešit Vaše aktuální požadavky.

Veškeré moje služby si můžete objednat pouze telefonicky na čísle +420 606 756 000.

Nemůžete-li se v dohodnutý čas dostavit, je slušné dát včas vědět prostřednictvím SMS nebo telefonicky a to nejpozději do 18. hodiny předchozího dne. Umožníte tak jiným klientům využít Vaše místo. Je možné, že se to někdy bude hodit právě Vám.