Hormonální jógová terapie je zaměřena na přírodní řešení problému hormonální nerovnováhy u žen. Jde o ucelenou sestavu cviků pro ženy k vyladění hormonálního systému kdykoliv během reprodukčního cyklu a po menopauze. Cvičení je poměrně dynamické a využívá především techniky statických a dynamických ásan, energizujícího a zklidňujícího dechového cvičení, relaxace a terapeutické vizualizace. Jógová terapie znovu aktivuje vaječníky, zvyšuje hladinu ženských hormonů a snižuje intenzitu symptomů menopauzy na minimum anebo je zcela odstraňuje. V kombinaci s cviky obličejové jógy a masáží má omlazující účinky, zlepšuje tón a strukturu pleti, brání ochabování svalů a zlepšuje celkovou kvalitu pleti a kůže.

Mohlo by vás zajímat

Základní cena všech terapeutických služeb je 1 000,- Kč/hod. S ohledem na dlouhodobou praxi je minimální rozsah služeb 75 minut. Kratší rozsah služeb je možné stanovit pouze po předcházející dohodě.

Každá terapie je zcela individuální a je vždy tvořena podle potřeb každého klienta. Výsledná cena je stanovena s ohledem na celkový čas terapie, skutečnou náročnost prováděné terapie a veškerý pro terapii použitý materiál (např. kineziotejp, moxovací doutník, akupunkturní materiál atd.).

Jsem připravena Vám individuálně vyhovět a řešit Vaše aktuální požadavky.

Veškeré moje služby si můžete objednat pouze telefonicky na čísle +420 606 756 000.

Nemůžete-li se v dohodnutý čas dostavit, je slušné dát včas vědět prostřednictvím SMS nebo telefonicky a to nejpozději do 18. hodiny předchozího dne. Umožníte tak jiným klientům využít Vaše místo. Je možné, že se to někdy bude hodit právě Vám.