Čínské léčebné masáže TUINA využívají působení na akupunkturní body, dráhy, svalové struktury, klouby. Základním a plně postačujícím nástrojem terapeuta jsou jeho ruce. Z hlediska moderní medicíny lze masáží využít působení na oběhový systém, respirační systém, trávicí systém, endokrinní systém, imunitní systém, nervový systém, pohybový aparát (uvolňování spazmů, zlepšení prokrvení a látkové výměny ve svalech, regenerace svalstva), zlepšení kvality a pružnosti kůže. Kromě problémů pohybového aparátu je lze použít i u řady vnitřních nemocí, u psychosomatických potíží, v gynekologii a pediatrii.

Mohlo by vás zajímat

Základní cena všech terapeutických služeb je 1 000,- Kč/hod. S ohledem na dlouhodobou praxi je minimální rozsah služeb 75 minut. Kratší rozsah služeb je možné stanovit pouze po předcházející dohodě.

Každá terapie je zcela individuální a je vždy tvořena podle potřeb každého klienta. Výsledná cena je stanovena s ohledem na celkový čas terapie, skutečnou náročnost prováděné terapie a veškerý pro terapii použitý materiál (např. kineziotejp, moxovací doutník, akupunkturní materiál atd.).

Jsem připravena Vám individuálně vyhovět a řešit Vaše aktuální požadavky.

Veškeré moje služby si můžete objednat pouze telefonicky na čísle +420 606 756 000.

Nemůžete-li se v dohodnutý čas dostavit, je slušné dát včas vědět prostřednictvím SMS nebo telefonicky a to nejpozději do 18. hodiny předchozího dne. Umožníte tak jiným klientům využít Vaše místo. Je možné, že se to někdy bude hodit právě Vám.