Kosmetická guasha je akupresurní a lymfatická masáž obličeje, hlavy, dekoltu a krku, která se provádí pomocí speciálních destiček z rohoviny nebo drahých kamenů. Ty dokonale odhalí všechny nerovnosti v podkoží, které pohledem nebo pouhým dotekem prsty nejsou zřetelné. Stimulací kapilár se kůže a pleť prokrví a zlepší se nervový, kardiovaskulární a imunitní systém, krev se „oživí“. Obličejová guasha může nahradit invazivní zásahy do obličeje jako je facelifting, botulotoxinové výplně vrásek nebo intradermální injekce. Má preventivní, léčebné (jizvy, pigmentové skvrny) a kosmetické účinky (vrásky, stárnutí obličeje). V kombinaci s cviky obličejové a hormonální jógy má omlazující účinky, zlepšuje tón a strukturu pleti, brání ochabování svalů a zlepšuje celkovou kvalitu pleti a kůže.

Mohlo by vás zajímat

Základní cena všech terapeutických služeb je 1 000,- Kč/hod. S ohledem na dlouhodobou praxi je minimální rozsah služeb 75 minut. Kratší rozsah služeb je možné stanovit pouze po předcházející dohodě.

Každá terapie je zcela individuální a je vždy tvořena podle potřeb každého klienta. Výsledná cena je stanovena s ohledem na celkový čas terapie, skutečnou náročnost prováděné terapie a veškerý pro terapii použitý materiál (např. kineziotejp, moxovací doutník, akupunkturní materiál atd.).

Jsem připravena Vám individuálně vyhovět a řešit Vaše aktuální požadavky.

Veškeré moje služby si můžete objednat pouze telefonicky na čísle +420 606 756 000.

Nemůžete-li se v dohodnutý čas dostavit, je slušné dát včas vědět prostřednictvím SMS nebo telefonicky a to nejpozději do 18. hodiny předchozího dne. Umožníte tak jiným klientům využít Vaše místo. Je možné, že se to někdy bude hodit právě Vám.