Baňkování je tradiční metoda spočívající v přisátí baňky, ve které je vytvořeno vakuum. Baňkováním se rozhýbává čchi a krev, baňky stimulují body a dráhy pod tlakem, „vytahují“ patologické stavy k povrchu. Velmi oblíbenou technikou je masážní baňkování, kdy se baňka nenechává přisát na kůži příliš silně a částečně přisátou baňkou se provádí dlouhé tahy. Baňky se aplikují nejčastěji na zádech, krku, ramenou, případně dalších vhodných místech. Baňkováním se odstraňují blokády a uvolňují se ztuhlé svaly, zlepšuje se prokrvení svalových tkání a buněk. Příznivě působí také na lymfatický systém, je vhodné při otocích a celulitidě.

Mohlo by vás zajímat

Základní cena všech terapeutických služeb je 1 000,- Kč/hod. S ohledem na dlouhodobou praxi je minimální rozsah služeb 75 minut. Kratší rozsah služeb je možné stanovit pouze po předcházející dohodě.

Každá terapie je zcela individuální a je vždy tvořena podle potřeb každého klienta. Výsledná cena je stanovena s ohledem na celkový čas terapie, skutečnou náročnost prováděné terapie a veškerý pro terapii použitý materiál (např. kineziotejp, moxovací doutník, akupunkturní materiál atd.).

Jsem připravena Vám individuálně vyhovět a řešit Vaše aktuální požadavky.

Veškeré moje služby si můžete objednat pouze telefonicky na čísle +420 606 756 000.

Nemůžete-li se v dohodnutý čas dostavit, je slušné dát včas vědět prostřednictvím SMS nebo telefonicky a to nejpozději do 18. hodiny předchozího dne. Umožníte tak jiným klientům využít Vaše místo. Je možné, že se to někdy bude hodit právě Vám.